Ohjelmakartta

maanantai 1.3.

00:30
Raamattuavain extra
02:00
Raamattu kannesta kanteen
02:30
Marttyyrien ääni
02:45
Sana Jerusalemista
05:30
Raamattu
06:00
Raamattu kannesta kanteen
06:36
Päivän sana
07:03
Raamattuavain
07:15
Herätys!
10:30
Raamattu
11:00
Kuuntelijan toivelista
12:12
Päivän rukous
12:30
Suolapala
12:50
Päivän blogi
13:00
Herätyksen! päivän vieras
14:03
Raamattuavain
14:15
Aalloilla
17:00
Kuuntelijan toivelista
18:00
Maanantain alueellinen lähetys
20:35
Leipää ja kalaa
21:03
Raamattu kannesta kanteen
21:36
Päivän sana
21:38
Päivän rukous
21:40
Uskon askeleita
22:40
KD-kompassi
23:00
Toivekonsertti

keskiviikko 3.3.

00:00
Toivon lauluja
01:00
Aalloilla
02:00
Raamattu kannesta kanteen
02:30
Lähetysvartti
03:00
Herätyksen! päivän vieras
04:00
Kuuntelijan toivelista
05:30
Raamattu
06:00
Raamattu kannesta kanteen
06:36
Päivän sana
07:03
Raamattuavain
07:15
Herätys!
09:00
Viikon debatti
10:15
Sykettä Israelista
10:30
Raamattu
11:00
Kuuntelijan toivelista
12:12
Päivän rukous
12:30
Suolapala
12:50
Päivän blogi
13:00
Viikon debatti
14:03
Raamattuavain
14:15
Aalloilla
17:00
Kuuntelijan toivelista
18:00
One Way
19:03
Uskovaiset nuoret
19:30
PTX
20:00
Raatihuone
21:03
Raamattu kannesta kanteen
21:36
Päivän sana
21:38
Päivän rukous
22:03
Puoluejohtajien kuntavaalitentti
23:00
Gospel Flow

lauantai 6.3.

00:00
One Way
02:00
Sana elää
03:00
Herätyksen! päivän vieras
04:00
Kuuntelijan toivelista
08:03
Pakina
08:35
Raamattuavain extra
10:00
Gospel Train
10:30
PTX
11:00
Raatihuone
12:03
Yhdessä ylistämään
12:50
KD-kompassi
13:03
Itäraportti
13:35
Viikon debatti
14:30
Ikkuna maailmaan
15:03
Marttyyrien ääni
15:35
Israel-raportti
15:45
Pakina
16:00
Toivekonsertti
17:03
Suuret kirjailijat Romuluksen jäljillä
18:00
Uskon askeleita
20:03
Kutsu vapauteen
22:00
Gospel Flow

sunnuntai 7.3.

00:00
Sykettä Israelista -kooste
02:00
Uskon askeleita
03:00
Rukous Suomen puolesta
03:30
Rukousasema
07:45
Virsivartti
08:00
Lasten makasiini
09:03
Pyhäpäivän esittely
09:20
Radiokirkkokuoro
09:55
Alueellista lähetystä
12:03
Raamattubuffet
13:03
Minä uskon
13:30
Avainradio
14:00
Raamattu-kooste
14:35
Open doors – maailmankatsaus
15:03
Itäraportti
15:35
Lähetysvartti
16:00
Ex-Criminals
17:03
Sana elää
18:00
Tuomasmessu
20:03
Puoluejohtajien kuntavaalitentti
21:00
Taivaan ja maan väliltä